Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy most pl...

Miért van az, hogy most pl telefont akarok venni, vannak jó áron zsír új bontatlan telók valaki vette, vagy ajándéknak kapta de nincs hozzá garancia papír?

Figyelt kérdés
Ugye a kifogás az,hogy úgy se lesz semmi baja,meg nem is szokott probléma lenni,meg ha már ajándékba kapta akkor miért kérte volna el a garancia papírt,meg ilyen szövegek.Miért van az,hogy nekem büdösek az ilyen hirdetések?Ha valamit ajándékba kapok a garancia papír akkor is kell mert sose tudni nem e lesz valami baj.

2020. jan. 12. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Valszeg lopott cucc, vagy hamisítvány.


Tartsd magad távol az ilyen "kedvező" ajánlatoktól.

2020. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lopott vagy hamis.

Ne vedd meg, nem fogsz jól járni vele.

2020. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is elgondolkodtam,néztem egy típusú telefont találtam belőle két jó árút meg egy nagyon jó árút,de az egyiknek francia papírjai vannak a másikat a fickónak a barátnője vette és így ugye ajándéknak nem kérte a papírjait,a harmadiknak meg valakije vette de ő sem kérte el a garanciát meg a számlát mert hát,hogy néz ki,hogy ajándéknak látja az adatait.És mind zsír új van amelyik bontatlan.
2020. jan. 13. 00:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Papírok nélkül nem veszünk 𝐬𝐞𝐦𝐦𝐢𝐭.

Mondanám, hogy adja oda ajándékba... de még ezt sem érdemes.

Orgazdaságért is lehet ülni.

2020. jan. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyik eladó akinek a barátnője vette ajándékba azt mondja,garancia papír az nincs de kizárt,hogy baj legyen a telefonnal annyira össze van rakva :) Biztos félti meg ne tudjam,hol lakik meg ki a barátnője :D
2020. jan. 13. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyu, vedd elő a józan eszedet.

Ha te ilyen (simlis) bizniszben utaznál, de is ilyen szépeket mondanál, hogy a barátnője ajándékba kapta, stb. stb.....

2020. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

# 6


Tudom,maradok a boltnál.

2020. jan. 13. 10:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Na boltból rendeltem meg a telefont garancia fullos kicsit drágább volt de van garancia,közben meg botlok bele az ugyan ilyen telefonokba jobbnál jobb áron a jófogáson de fura mód magyarországi vásárlások de egyiknek sincs papírja,pedig árban jók pláne,hogy boltban pl a 128gb-mennyibe kerül,csak hát papír nuku.
2020. jan. 16. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!