Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a hatása a speednek/spu...

Milyen a hatása a speednek/spurinak?

Figyelt kérdés
Ki szeretnénk próbálni. És kíváncsiak vagyunk pontosan milyen is a hatása. És nekem magas a vérnyomásom az lehet gond?
2010. júl. 21. 21:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ÉS még annyi hogy a gátlásokat oldja vmennyire?:D
2010. júl. 21. 21:16
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát magas vérnyomásra elég gáz, mert ugye pörget.

Ja és arról nem lehet leállni úgy, mint a fűről.


Szerintem ne próbáld ki. Én nagyon megbántam, hogy csináltam valaha. A tükörbe nézve 10 évnek idősebbnek láttam magamat.

2010. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogy oldja-e? Tudnék róla mesélni.

Első vagyok.

2010. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
na akkor mesélj róla miket míveltél? :D
2010. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

12 órás szex 0 orgazmus, de nagyon élvezetes.

Annyira feloldotta a gátlásokat, hogy a párommal hívtunk egy másik, ismerős lányt és 3as szexet kipróbáltuk ( lány vagyok).

A diszkóban éppen hogy nem túrtam le a gogotáncost a színpadról.

stb.stb

2010. júl. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja hogy lány vagy:D
2010. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
95%

Hát srác, sok komment között a kérdésedre nem kaptál választ!

A hatása emberfüggő! Fogyasztásának 3 módja van:

-Orrba szívva (hatás kb 10 perc múlva)

-lenyelve (kb 20-30 perc)

-Intravénásan (azonnal, de gondolom nem vagy hülye, hogy ilyenre vetemedj!!!)

A lényege annyi, hogy felpörögsz. 1. jele az, hogy mehetnéked van. Menned kell folyamatosan, nem tudsz nyugton lenni, pörög a nyelved beszéd közben, forgolódsz-nézel mindenkit (mint ha paranoiás lennél). Ha lemész buliba, onnantól vége. Nem jössz ki onnan egyhamar, folyamatosan táncolsz, pörögsz, ugrálsz, stb...

Továbbá nem leszel éhes, szomjas és nem fáradsz el.

Arra ügyelj, ha rátesztelsz, hogy igyál vizet, kb óránként 4-5 dl-t!!! Hátránya az, hogy mikor vége a bulinak, a pörgésnek nem lesz vége. Számolj azzal hogy utána jó darabig nem fogsz tudni aludni (rosszabb esetben 2-3 napig). Kérdezed, hogy magas a vérnyomásod és, hogy lehet-e gond. Természetesen hatalmas gond lehet, mivel a hatása megemeli a vérnyomást és a pulzusszámot, egyszóval, ha ilyen gondjaid vannak, kerüld a fogyasztását.

A gátlásokat ha oldja is akkor csak minimálisan, én nem tapasztaltam ilyesmit, csak "feszültem" tőle a táncparketten :D

Arra ügyelj, hogy a pupilláid hatalmasak lesznek tőle, a szemed pedig hófehér lesz. Nagyon levágós a dolog... :D

Fizikai függőséget nem okoz, maximum lelkit. De az is csak

rendszeres használat esetén jön létre. A spuri elvonja a kálciumot a csontokból, tehát azt pótolni kell. Rendszeres fogyasztása nagyon hamar tönkreteszi a szervezetet, mivel az amfetamin származékokat nem a máj, hanem a vese bontja le. Am is ki az a hülye aki reggeltől-estig feszülni akar?

Remélem tudtam segíteni!! :D

2010. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

utolsó válaszoló tökéletesen leírta. annyival kiegészíteném, hogy a gátlásokat éppen oldhatja is, ez emberfüggő, mer nekem általában oldja...


és, hogy igenis kialakítHAT fizikai függőséget, mivel nem csak a vérnyomást emeli meg, hanem az agyban a dopamin szintet is, aminek az újból visszaesése az alapra elég sz.r, depresszív hatást vált ki.

2010. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
és ha 3-4havonta nyomatom az mennyire káros a szervezetre?
2011. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És kiütéseid is lehetnek tőle, és kikaparhatod a bőrt. Kisebesedsz.
2012. febr. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!