Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én egy graffitis zenét keresek...

Yoki94 kérdése:

Én egy graffitis zenét keresek és sehol nem talàlom már mindenféle keppen próbáltam nagyjából emlékszem 1-2 részletre belőle de nekem az nem volt elég tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1.firkàszok vagyunk és a vonatokat festyuk.

2.Felszàlunk a vonatra és el repít messzire , repít a vegtelenig az út még hosszú reszkess MÀV indul a bosszú.

Nagyjából ennyire emlékszem aki tud segíteni annak köszönöm előre is :) ??


2020. jan. 16. 11:08
 1/2 anonim válasza:
Írd be YouTube-ba higy graffiti zene, ott felsőn majd egy párat, sztem közte lesz ez is😊
2020. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írd be a google-be vagy írd mögé, hogy "dalszöveg" v. "lyric" az ismertebb előadókat úgy egyből kiadja. Ha valami mini feltörekvő zenekar... hát akkor nehéz dolgod lesz azokból naponta 50 bukkan fel.
2020. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!