Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? Aliexpress,...

Ez lehetséges? Aliexpress, (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Eddig mindig ebay-ről rendeltem, most szeretném kipróbálni az aliexpress-t. Sok dolgot ajánlott nekem 0.01$-ért. Mindegyik ingyenes szállítással. Kiválasztottam kb.10 terméket(ezek ugyanúgy megtalálhatóak az ebay-en de drágábban, 2-3dollárért). De nem igazán értem, hogy az első vásárlásomnál, vagy az első megvásárolt termékemnél tudok-e ilyen "new user bonus"-t felhasználni csak. Lehetséges, hogy a 10termékért csak 0,10$-t kéne fizetnem? (Nem merem a rendelést lebonyolítani félek, hogy az egyik kerűlne csak 0,01$-ba a többit meg levonná eredeti áron).


Segítségeteket előre is köszönöm :)



2020. jan. 18. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármilyen oldalon vásárolsz, a rendelés végén lévő összesítésnél látni fogod a fizetendő végösszeget. Ha az 1 dollár akkor 1 dollár, nincs olyan hogy 1 dollárt ír, de végül 10-et vesz le. A bankodnak 1 dolláros átutalási megbízás kerül megküldésre, ők nem fognak ettől eltérő összeget küldeni.
2020. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!