Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mik azok a...

Fiúk! Nektek mik azok a ruhadarabok amiért megőrültök, ha egy tini lányon van?

Figyelt kérdés

Elsősörban 16-20 éves fiúk véleményére vagyok kiváncsi.


Nektek mik azok a ruhadarabok, amik nagyon felcsigáznak titeket, ha meglátjátok egy alapvetően csinos és szép lányon.

(Például haspóló, vagy ilyesmikre gondolok)



2020. jan. 19. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A haspóló az egész jó de csak ha szokott a lány edzeni és nincs pókhasa meg most a szűk nadrág is de nyáron a nagyon rövid rövidnadrág 16f
2020. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Semmi,az a legjobb egy lányon.
2020. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
1-esvagyok és kiírom ezt én is
2020. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A kérdés a csinos, formás és szép lányokra irányult.

Én is így értettem a haspolót, felesleges leírni hogy legyen melette lapos hasa.


Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat, de szívesen fogadok még. 😊

2020. jan. 19. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Forrónaci(pics*nadrág),szűk egyberészes mini,cicanadrág(leggings) mindegyik bugyi nélkül.
2020. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem olyanokra gondoltam, hogy ne legyen rajta ruha vagy ha igen akkor is csak p*csagatya.....

Tini lányokra gondoltam khmm, khmm....

😕

2020. jan. 19. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Forrónaci, kockás ingek, uniszex fazonú, fekete bandás pólók, pláne ha kicsit bő rájuk és nem olyan feszülős.

Ezek jutottak most hirtelen eszembe :)

2020. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szűk nadrág(nem pQQcsanadrág még nyár derekán se, max térdig érő), bő szabású póló nyáron is és télen is, télen persze bő kapucnis felsővel kiegészítve. Szexis és sejtelmes egyszerre :):):):) nem kell minden részt kirakni, szoknya haspóló stb kirívó ruha hidegen hagy, sőt kiprovokál, ha látom(Pláne télen ha a hasa sQQge kint, és szQQráfagy az illető csak "szépnek" lássák, wehehe :D). Én a szolidakra bukok nem azokra akik sok "húsárut" mutatnak.
2020. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
48%
A létező legfeszesebb farmer 😍
2020. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Cica nadrág.
2022. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!