Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adnak dobozt, ha postázni...

Adnak dobozt, ha postázni szeretnék?

Figyelt kérdés

Eladnám a gitáromat,viszont külföldre is szállíttatnám,ha bemegyek a postára,tudnak adni ott dobozt,illetve nekik "odaadom" és ők intézik tovább,vagy kihez kellene ilyen esetben fordulnom?

Pl ha Olaszországba küldeném.



2020. jan. 20. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Adnak EL a postán dobozokat. Megveszed a megfelelő méretet, otthon becsomagolod a gityót, megcímzed, visszaviszed a postára, feladod, és a többit intézik. Szóval ők nem fognak kínlódni a csomagolással, ez a feladó dolga.
2020. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam,nekem csak a doboz kellene amibe belefér,mert online hiába kerestem,mindenhol csak "költöztetős" kisebb kocka dobozok vannak.

Köszönöm. :)

2020. jan. 20. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyu kifizették tutira nálad van a pénz ? Mert kamu előreutalás online bizonylatokat #gyártanak# ezt külföldi csalók bevált módszere . Dobozt kartonokat néznék nagy cégeknél Stop shopoknál mindig van nekik , azokból összeraknám ....
2020. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csomagolódoboz kapható pár száz forintokért a postákon de gitár nagyságú tutira nincs-keresék a szelektív paírgyűjtőben valami lapra szerelt bútor dobozát és azt szabnám át a helyedben megfelelő méretre,kitömve stb.
2020. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!