Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik Gimit tudnátok Budapest...

Melyik Gimit tudnátok Budapesten ajánlani?

Figyelt kérdés

Balatoni vagyok és nagyon fel szeretnék kerülni Pestre ezért a félvételit eléggé elrontottam,kb 55-60 lesz.De eddig minden évben kitűnő voltam.(Versenyszerűen sportolok)

VMG(VIII.ker.),II Rákóczi Ferenc Gimibe lehet esélyem?(természettudományi tagozatra)

Ja és ajánlhattok iskolákat is amibe biztos h felvesznek,Meghallgatom.



2020. jan. 22. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha versenyszerűen sportolsz, sokszor van edzésed/versenyed/meccsed, akkor a Bródy Imre Gimnáziumot tudnám ajánlani, sportbarát, és könnyen kaphatsz egyéni tanrendet. Ha viszont rendesen tudsz iskolába járni, akkor ezt vedd semmisnek, mert akkor gyengének találhatod az oktatást (de mindenképp felvesznek, ha kitűnő voltál és 50 felett lesz a központid). Egy 11.-es Bródys.
2020. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért rontottad el, hogy felkerülj Pestre?

A Rákóczi elég erős, ennyi ponttal nem tartom valószínűnek.

2020. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam felszeretnék kerülni Pestre és nagyon izgultam emiatt ezért rontottam el.(izgulás miatt)
2020. jan. 22. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha versenyszerűen sportolsz a Vmg sporttagozatát is megpróbálhatod.
2020. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
TF gyakorló gimnázium is legyen beírva.
2020. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!