Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legszebb nyári emlékek? 16/l

Legszebb nyári emlékek? 16/l

Figyelt kérdés
Elmeselnetek ha volt ilyen. Nekem volt és kíváncsi vagyok másnak volt e esetleg valami maradandó. Például nekem az egyik amikor elmentunk a lányokkal a Tiszahoz és nem volt nálunk fürdőruha ezért fehérneműbe megfurodtunk.

2020. jan. 23. 21:09
 1/4 anonim válasza:
100%

A legutóbbi nyárról:

- amikor 13 nap várakozás után végre visszajelölt valaki, aki fontos nekem

- amikor a kedvenc zenekarom az Ivan & The Parazol előzenekara volt, elmentem a koncertre, és annnnnnnnnyira jó volt, sose feledem <3

- amikor 4 napot Erdélyben töltöttem (ennek azért van jelentősége, mert 7 éve vártam erre)

:)

2020. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátokkal táboroztunk a Szamos partján.

Este sütögettünk a tábortűznél,bámultuk a csillagokat, nappal edzettünk,kenuztunk, íjjászkodtunk stb...

Számomra felejthetetlen emlék marad.

16/f

2020. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erről a nyárról nem igazán. Volt 1-2 jó pillanat de csak pillanat. Ami miatt azt mondanám, hogy legjobb nyári emlék az nem. :( szürke nyár volt, elmúlt.
2020. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 2019-es nyaram elég ergya volt, szóval arról nem igazán tudok sok mindent mesélni. Viszont ha az összes eddigi nyaramból kellene választanom, akkor meg a bőség zavara állna fenn.

Gyerekkoromból felejthetetlenek azok a nyári szüneti napok, amiket a két tesómmal (olykor a szomszéd -és a környékbeli gyerekekkel kiegészülve) végig játszottunk. Tini koromból pedig leginkább azok a napok dominálnak, amikor a barátaimmal szinte minden második nap elmentünk a városba csavarogni, sétálni, billiárdozni, pizzázni, iszogatni. Volt ezeknek az alkalmaknak egy sajátos hangulata, és sajnálom, hogy ezt akkoriban még nagyon természetesnek vettem. Ma már kínkeservesen tudunk összehozni közös találkozókat a munka miatt, és fél karomat adnám az akkori állapotokért.

Ja, meg még meg kell említenem a 2013-as East Festen való sátorozást a barátaimmal, életem egyik legjobb élménye volt! :)


26/F

2020. jan. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!