Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik áttetsző hungarocellsz...

Létezik áttetsző hungarocellszeru anyag? Nem feltétlenul kell annyira hungarocellszeru, a lényeg, hogy könnyu legyen s legyen valami tartása.

Figyelt kérdés
vegszivacs szora keresve találtam valami hasonlo képeket, de kereskedelmi forgalomra mutato linket nem. Néztem az uveggyapotott, de az meg nem átlátszo, ráadásul tul szivacs szeru, málo, inkább valami pur hab féle kéne, de minimum furőszobaszivacs szeru csak áttetszo. A fehér hungarocell ha elég vékony kicsit átereszti a fényt de ennél több kéne. Plexin gondolkoztam de az meg tul nehéz. Még kefe is szoba jon de annak meg fehér a sörtéje, nem átlátszo. Valami más tip?
2020. jan. 24. 17:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!