Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Második keresztnévnek keresnék...

Második keresztnévnek keresnék valami szép, különleges nevet, vagy "virágneveket". Ötletek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tehát második keresztnévnek keresek ezúttal valamit (tehát nem kellene túl hosszú névnek lennie - max 3 szótag), ami szép, különleges, esetleg olyan név, amit egy virágról neveztek el (pl Hóvirág, Rózsa stb.).


De az egyik fő szempontom az, hogy angolul is ugyanúgy, vagy hasonlóan lehessen írni.


Tudnátok segíteni, ötleteket adni? Előre is köszönöm!


(És bunkó válaszok kíméljenek!!)


2010. júl. 22. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Flóra. Angolul Flora.

Azt hiszem ez valami Tavaszünnepi dolog.

2010. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Camilla - Kamilla

Én ezt az egy virágnevet találtam,de ami szép és hasonló magyarul:

Bella- Bella (szerintem ez gyönyörű)

Leah - Lea

Nataline- Natália

Vesta- Veszta

Ezeknél rövidebb különleges nem nagyon van...

Remélem segítettem

2010. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

épp ma lapozgattam egy naptárat és találtam egy nagyon szép nevet: Lina. ez nem virágnév, de szerintem nagyon szép és különleges. tudom még javasolni a következőket:

Lili, Nilla, Milla, Lia, Lea, Polla

nekem ezek a kedvenceim, remélem valamelyik tetszeni fog :)

2010. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem a sajátom tetszik a legjobban, ezt tudom ajánlani:

Ibolya Lilla.

Óvatosan a névválasztással, mert a gyermek egyszer felnő és kérdez! Üdv: Ibolya Lilla

2010. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!