Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adózás Romániában?

Adózás Romániában?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan emberek válaszát várom, akik tudnak az adózási rendszerről Romániában. Erdélyben élek, és találtam egy online munkát, de az adózást azt én kellene megoldjam. Sajnos nincsenek ismerőseim akik tudnának segíteni, és a román nyelv sem megy igazán jól ezért gondoltam, hogy rá kérdezek, hátha tudna valaki itt segíteni. Hogy is müködik a dolog? Hova kell mennem, ha ezt a munkát be szeretném jelenteni? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2020. jan. 25. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is ha ezen az oldalon akarod megtudni, hogy mik a törvények és mit kell tenned, akkor elég nagy zsákbamacskát vehetsz...


Adózhatsz magánszemélyként, de lehet, hogy egy PFAra lesz szükséged, esetleg SRLre mert annak jobb az adóviszonya, de ez esetben könyvelőre lesz szükséged.


A Hova kell mennemre: hogy-hogy nem hallottál még az Anafról se?


Szerintem keress meg egy szakembert, ha nem tudsz románul, akkor egy magyart, pl: [link]

2020. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%

Ember, ne mondd már hogy eszedbe se jutott eddig az adohivatalnal vagy a kereskedelmi kamaranál érdeklődni.

Magyarlakta területén meg többnyire magyarok dolgoznak ezekben az intézetekben is.

2020. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!