Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmondjam a főnökömnek hogy...

Elmondjam a főnökömnek hogy Aspergeres vagyok? Megbeszélésen sem néztem a szemébe. De még csak próbaidő vagyok, mi van ha kirúg ez miatt?

Figyelt kérdés
Szerencsére nincsenek komoly "tüneteim" már, mert gyermekkorom óta fejlesztenek. Néha nem veszem fel a szemkontaktust és egy kicsit visszahúzodób vagyok. A elfáradok akkor a kommunikációm gyengül, de nem vehető nagyon észre. A többi kolléga felé is távolságtartó vagyok, de nem direkt csinálom. A szemkontaktus zavar nagyon, mert tartok attól hogy azt hiszi nem merek a szemébe nézni, mert sunyi vagyok :( miközben ez nem így van :(

2020. jan. 30. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nincs semmi köze hozzá. Én is Aspergeres vagyok, szóval hidd el megértem az aggodalmad, de nem szabad mindig azon agyalnod hogy mások mit gondolnak rólad. Rólam is mindig mondták a hátam mögött hogy mennyire "fura egy alak", vagy mennyire "flegma", vagy "még csak azt se érdemlem meg hogy a szemembe néz amikor beszélek hozzá?", stb. de egy idő után hozzászoktam. Ha a főnöködnek akarsz bizonyítani akkor csak annyi a dolgod hogy jól végzed el a munkádat. Csináld meg azt amit elvárnak tőled, a többi pedig le van tojva.
2020. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
ne
2020. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá. Én is aspis vagyok, eddig egy helyen sem mondtam el. Az egyik főnököm kb. fél év alatt magától rájött, de csak azért mert a lánya is aspis. Amíg a munkát nem zavarja addig senkinek semmi köze hozzá (nyilván ha egy ügyfélszolgálati pultban kell üljél, és minnél jobban kell képviseld a céget az más, ott elvárás lehet, hogy vedd fel a szemkontaktust az ügyféllel).
2020. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy egyből tudni fogja pontosan mit jelent az Asperger szindróma. Így meg csak azt gondolja kicsit introvertált vagy. Ha értelmes ember a főnököd akkor a munkád alapján fog megítélni, ha leketyeg a próbaidő akkor úgyis eldönti akar-e tovább alkalmazni.
2020. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekszem a szememre figyelni :-)
2020. jan. 30. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!