Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az UNO-nak nem azokat az...

Az UNO-nak nem azokat az alapvető szabályait írjátok ide lécci, további infók lejjebb, (kérdőjelet kell a végére rakni különben nem fogadja el)?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok amiket a játékszabályban nincs benne és mindenki máshogy ismeri, pl:

+2esre lehet-e még egy +2est rakni, és így a harmadiknak +4et kell-e felvenni?

vagy +2esre +4est rakni, és így a 3.nak +6ot felvenni

vagy a +4esre lehet-e +4est rakni

vagy ha a kezdőlap mondjuk egy szimbólum akkor egy új kezdőlapot húzni vagy ilyenkor a lap funkciója szerint eljárni (pl: +2es akkor már az elején felveszel még 2őt vagy ha a kezdőlap egy színkérő akkor kinek kell színt kérnie?)

azért kérdezem mert akiktől kérdeztem mindegyik máshogy ismeri


2010. júl. 22. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így ismerem ahogy te leirtad.

Annak kell szint kérnie aki osztott vagyis aki lerakta szinkérőt.

2010. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ első válaszoloó de teljesen ugyanugy szoktátok jáccani ahogyan leírtam csak mert voltak benne eldöntendő kérdések ugyhogy akkor mintkettőre válaszoltál amivel én nem jutottam előrébb
2010. júl. 22. 21:10
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és bocs egy lemaradt még: a +4esre lehet +2est rakni csak mert az egy színkérő is egyben ugyhogy nem tartom valószínűnek
2010. júl. 22. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:

persze lehet ha van abban a szinben amilyet a kérő kért.

Na szoval:Igen a +2 re lehet +2 rakni és akkor 4 huzol fel

+4 re is lehet +4 et rakini.

2010. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi úgy játsszuk, ill. msn-en is úgy működik, hogy +4-esre +2-est nem lehet rakni, csak +4-re +4-est, vagy +2-re +2-est, de azt korlátlan mennyiségben. A kezdőlapot is úgy szoktuk, hogy ha valami funkciólap lenne lent, akkor azt felvesszük és berakjuk a pakli legaljára és húzunk másikat.Ezt egészen addig, amíg egy szám nem jön fel.
2010. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!