Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok Budapesten textilany...

Hol tudok Budapesten textilanyagot vásárolni?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata ezen a téren, kérem ossza meg velem, milyen jó helyek vannak (név,hely). Ár-érték arányban is megfelelő kéne. Köszi :)

2020. febr. 2. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Röltex
2020. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogy előttem is írták - és ha még léteznek - akkor a Röltex, és különféle méteráru boltok.

Van, ahol a egyben van a Kreatív Hobby boltokkal.

Szerintem keress rá a Guglival, mert azt nem írtad, hogy merre kellene: pl.: a fővárosban, vagy valahol máshol.

2020. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: azt is írd meg, hogy milyen típusú textilanyagot szeretnél. Nem mindegy, hogy pamutvászon kell neked, vagy gyapjúszövet.

Ha olcsó, barkácsoláshoz alkalmas textil kell, érdemes megnézni a "Megbolondultunk" / I love textil boltokat is.

[link]

Józseef krt, Vámház krt, Szent István krt.

2020. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, a Röltexet ismerem :) tágítani akartam a repertoárt, ha van valakinek valami bevált. Várom továbbra is :)

#2 benne van a kérdésben, hogy Budapesten (főváros). Itt keresek :)

2020. febr. 3. 11:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokfélét keresek igazából, mindenféle anyagot. Köszi a tippet #3 :)
2020. febr. 3. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!