Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kávétól való rosszulét,...

Kávétól való rosszulét, tünetek? Mi lehet a probléma forrása, mit lehet ezzel szemben tenni?

Figyelt kérdés

Azzal a kérdéssel szeretnék szembe állni, hogy mitől lehet az, ha megiszok alkalmanként egy energia italt vagy kávét akkor berosszulok? Hányingerem van, felpuffadok vagy hasmenés vagy esetleg hidegrázás, remegés keletkezik (ez inkább a kávéra vonatkozik), előtte semmi bajom, a gyomrommal nincsen baj és semmi féle koffeinérzékenységem sincs, mivel van, hogy gyakran sok kólát iszok mert jól esik és semmi bajom nem lesz tőle. Régebben is ittam kávét és energiaitalt de most nagyon kiüt és nem tudom, hogy mitől van? (energiaitalt mostanában iszok és van, hogy kávét is ami nagyon 2 heti alkalom akkor a kávé jól esik viszont utána egyből rám jönnek a zavaros tünetek, ahogy akár most is. Valaki tud ez ügyben segíteni? Ha igen mennyi ideig tart esetleg a tünet? (van néha gyomorégési panaszom, de nem vagyok refluxos)


További szép napot/estét.



2020. febr. 5. 06:11
 1/3 anonim válasza:

Laktózérzékenység? Vagy valami féle szívprobléma

Minden esetben a szervezetednek biztosan nem jó igy védekezik ellene

2020. febr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterológia? Ezek eléggé akut tünetek mindenképpen menj el egy kivizsgálásra, mert másban is meglehet ugyanaz a hatóanyag ami a kávéban, energiaitalban. Így elsőre nehéz megtippelni hogy pontosan melyik komponense váltja ki a reakciókat.
2020. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még azóta is elég rosszul érzem magam, éhes vagyok viszont nem tudok enni, mert rossz a közérzetem.


Voltam kórházba ott például majdnem behánytam, hányingerem lett és itthon is ittam vizet elkapott egy kisebb szapora szívverés és pici hányinger, folyamatos vizelés és rossz közérzet marad tovább meg az éhség, de valahogy nem merek enni. Nagy a valószínűsége, hogy a fáradtság váltja ki az egészet illetve a reggeli kávé amit ittam és a mai napra az így kihatott vagy nemsokára ez az érzés is fog csillapodni?


Egyébként köszönöm a tanácsokat, meglátogatok egy gasztroenterológiai vizsgálatot, ahogy kapok időpontot háziorvosomtól. :)

2020. febr. 5. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!