Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Japánba szeretnék egy ilyen...

Japánba szeretnék egy ilyen csomagot feladni, nem lesz vele gond?

Figyelt kérdés
Egy japán ismerősömnek szeretnék küldeni ezt-azt,ami igazán magyaros.Gondoltam itt csokira,pár édességre és esetleg fűszerpaprika őrleményre mert szeretné megkóstolni.Szóval ha ezeket a dolgokat belerakom egy kisebb dobozba nem fognak problémázni rajta? Vagy van ezekre valami szabály,hogy mennyit lehet küldeni stb?

2020. febr. 5. 14:51
 1/6 dornstadter ***** válasza:

Egy ilyen csomaggal amit leirtal semmi gond nem lesz. Gondolom nem kereskedelmi mennyisegu csokit meg paprikat akarsz kuldeni csak par tablat/zacskot. :)

Neha kerik a postan, hogy ird ra mit tartalmaz (egy kis zold papir, nem emlekszem a nevere...), amit aztan raragasztanak a csomagra. Arra mondjuk erdemes a magyar mellett angolul is odairni.

2020. febr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezekkel nem lesz gond, én a múltkor egy Pick szalámit szerettem volna feladni, itthoni postán engedték is, de a japánoknál még is probléma volt, úgyhogy vissza kellett küldeniük. De a tieddel semmi baj nem lehet :)
2020. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarországról kifelé ez ilyen csomagokkal nincs gond, de feladás előtt érdemes megnézni a Posta honlapján a célország beviteli korlátozásait. Ha a japánok beengedik amit küldeni akarsz simán feladhatod.
2020. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oh értem köszönöm és nézegettem,hogy hol olcsóbb hol drágább a futárszolgálat,hol olcsóbb feladni? Vagy simán postán és kész?Esetleg kell előtte valamit feltüntetni a csomagoláson a célszemély adatain kívül? (bocsi a sok kérdésért még sosem küldtem ilyen messzire semmit ^^ )
2020. febr. 7. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a posta a legolcsóbb, bár még az is drága, és a csomagoláson nem kell semmi különöset feltüntetni :)
2020. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ:)
2020. febr. 10. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!