Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vizipipát vegyek és...

Milyen vizipipát vegyek és miket vegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Még sose volt ilyenem, szeretnék egyet venni. Nem lenne minden nap használva, de szerintem minden héten se, havonta párszor max és csak ketten használnánk, szóval nem egy méregdrága darabra gondoltam.. Mit ajánlanátok? Honnan rendeljem meg? Köszi előre is a válaszokat!
2020. febr. 9. 17:03
 1/1 $$$$$ ***** válasza:
Az a lenyeg hogy moshato csőves legyen es lehetőleg német pipa. Mert a tradicionalis pipakat alltalaban egy ízre jo bejaratni. Ajanlom a Dud pipakat,a CRT-t, Amydelux es meg sorolhatnam. Mi szamit neked méreg draganak? Mert van vp 4 ezertol egeszen 30 millaig XD. Szerintem ha csak ritkan akarod hasznalni arra tökeletes egy 20-30 ezer közötti pipa hogy azert adja meg a pipazas élményet. Ha esetleg pesti vagy akkor ajanlom a Szultan centert( nem voltam meg de haverom szerint nagyon jo. ) Es ha veletlen debreceni vagy mint en akkor Palmyra. Meg nezd meg a president vizipipa oldalat. Az is nagyon jo. Most keramiabol sok fajta van. En mindet hasznalom XD. Egyedul vortexet nem(lehet jo de nekem nincs vele tapasztalatom). De phunnelt,pashat, es hagyomanyos egyiptomi keramiat rendszeresen hasznallok. Mindet szeretem. Igazabol mikor melyikhez van kedvem XD. De amugy egy keremiaba jo ha csak azonos izzü dohanyt teszel vagy hasonloakat... Ha ven meg kérdésed írj nyugidtan vagy ha kinezel egy pipat kuld el hatha ismerem es akkor mondok rola velemenyt.
2020. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!