Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gitár pengetőt készítek...

Riserhole kérdése:

Gitár pengetőt készítek fából. A méret, vastagság csiszolás megvan. Az a kérdésem hogy mivel kezelem le mindennek a végén a fát? Valamint ha lakkfilcel dekorálni szeretném őket akkor mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 10. 05:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lakfilc le fog kopni, ahogy minden lazúr, lakk is. Miért akarsz fából saját magadnak készíteni? :o A boltban a puhától a keményig rengeteg féle van és nem is drága.
2020. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam fából, semmivel nem kezeltem, úgyis hamar lekopna.
2020. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem normális... anno csináltam kókuszdióhéjból. Na az kemény. Persze semmi értelme. Sok időd van? Gyakorolj embergyerek!!!
2020. febr. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Használni akarod, vagy csak dísznek kell?
2020. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egy kiárusításon vettem egy dobozzal mindenfélét, ha fizetsz egy sört, küldök egy marékkal, de aztán használd is őket!
2020. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező dísznek tervezi, vagy valami "különlegesebb" dologhoz. Ha egyedi fát szeretnél, akkor esetleg az égetés jó megoldál lehet maradandó mintához. Kezelni én ha fából csináltam sose kezeltem le, szerintem úgy néz ki jól, de egyéni preferancia
2020. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fából legjobb ha csak pácolod és forrasztópákával gravírozod. Viszont marhalábszárcsontból farigcsálj az sokkal jobb. A pontos leírást megtalálni a neten mert azt is kezelni kell.
2020. febr. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok ajándékba szeretném csinálni és köszönöm a válaszokat :)
2020. febr. 24. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!