Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Német után angolt kéne tanulno...

Német után angolt kéne tanulnom mindenfelekeppen? Vagy inkább azt a nyelvet tanuljam amit szeretnék (olasz)?

Figyelt kérdés

Eddig általánosban németet tanulok. Ez után célszerűbb lenne az angol ,viszont engem kicsit sem vonz az a nyelv...Az olasz pedig nagyon tetszik. Kevés olyan suli van ahol német után lehet olaszt(meg tudom érteni) de néztem pesten a szent lászlót(csak azért nem vagyok olyan jó tanuló )és néztem a pesti rákóczyt elvileg lehet ott is.Nag on szeretnék olaszt ,de nem tudom hogy ha a német után angolt tanulnék később még lenne e lehetőségem olaszra...


Kíváncsi lennék a véleményetekre ez ügyben



2020. febr. 11. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulhatod akár mindkettöt is, akkor a hasznos is meg a szeretett is meglesz pár év alatt.
2020. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
Egyik lehetőség az, hogy ami tetszik, és az lehet akár thai, vagy ógörög is, ha az a lényeg, hogy neked tetsszen. Megint más az, ha használni akarod utazások alkalmával és megint más ha olyan munkát szeretnél, ahol igény az adott nyelv. Vagy akár megcélzod letelepedéssel az országot, az is más. Nézd meg mik a terveid vele, mikre és hol és hogyan használnád, és ennek ismeretében dönts.
2020. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az angol manapság alapkultúra, az olasz meg kb. hobbicélra jó
2020. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam azon is hogy akár Olaszba kimenjek de meg ezen van idom toprengni. Mindenesetre köszönöm a válaszokat
2020. febr. 11. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!