Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikából lehet rendelni?

Amerikából lehet rendelni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ugye most van ez a koronavírus. Georgia környékéről, közép Amerika környékéről biztonságosan lehet rendelni? Vagy a vírus miatt ki sem szállítanák?

Trollok kíméljenek köszönöm.


2020. febr. 16. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Kínából is lehet rendelni, a vírusok nem maradnak életben gazdatest nélkül, legfeljebb pár órára. Mire te több hét után megkapod a csomagod, akkor sem lesz benne semmi, ha egy fertőzött ráköhögött (aki meg fertőzött, nem dolgozik). Túl van parázva ez a vírus, kicsit felülbecsülöd egy másfél milliárd lakosságú ország veszélyét, ahol van pár tízezer beteg (0,00006%).
2020. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. febr. 16. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége honnan rendelsz - a kérdés az, hogy a postás, akitől átveszed az ajtóban a csomagot beteg-e.
2020. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagy világmárkákat ertékesítünk budapesti üzletünkben. A brandek székhelye USA, Egyedült Királyság, Németország, Svédország.

Gyártási hely 100%-ban távolkelet, köztük Kína.

Feltételezésed alapján országon belül sem vehetnél nagyon sok dolgot.


Első ugyan le lett pontozva, de teljesen helytálló, amit ír.

Egy több ezer éves mag ki tud csírázni, a vírus nem életképes gazdatesten kívül, és nem válik aktívvá, ha bejut valami szervetbe.

Magyarországon telente többen halnak meg "szokásos" vírusfertőzés miatt, de nincs róla semmi hír.

2020. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem tudom ki pontozta le az elsőt. Nem én voltam. :/
2020. febr. 20. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!