Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » én egy 14 éves csaj vagyok és...

én egy 14 éves csaj vagyok és 1 pasi nem hagy békén már lassan 1 éve zaklat msnen chaeten 28 éves és nem tudom miért csinálja csunyákat mondd meg stb lehordmindennek de közbe érzem hogy szeret, szerintetek miért csinálja? Lécy irjatok visza

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 20:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Mert egy pedofil. Csinálj új nevet, vagy hagyd abba a cheatet. Pont most volt egy hasonló eset az ismerősömnél, annyi idős mint te.
2010. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem szólj a szüleidnek!
2010. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
.
2010. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a faszba, töröld MSN-ről, chat-en meg másik név, azt viszont látásra.
2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérj meg sörért pár tagbaszakadt részeget, hogy hugyozza tele a kapujukat. Csak megérti.
2010. júl. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már csináltam mindent , más nevet is váltottam de mindig tudta hogy én vagyok mindig meg talál, mondom neki hogy hagyon békén de nem hagy kérdezem miért azt mndja csak , de én asszem bele szerettem és nemtom ott hagyni , de az egyik haverja mondja hogy ő szerelmes belém csak nem meri el mondani szal nemtom
2010. júl. 24. 07:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek üzenem: cheat = csalás
2010. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!