Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon csúnya...

Mit tegyek ha nagyon csúnya kézírásom?

Figyelt kérdés

Az a probléma hogy eléggé csúnyán írok, gyakran tanulásban is akadályoz.

Viszont szépen írni csak nagyon lassan tudok,így a

tanórákon kénytelen vagyok a csúnya kézírás omat használni amit utána alig tudok elolvasni.



2020. febr. 18. 19:08
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem a kézírásommal sosem volt problémám, így nem biztos, hogy 100%-ban működő javaslatokat tudok adni.

Szerintem amit mindenképp érdemes csinálni az az otthoni gyakorlás. Másolj szöveget a szép írásoddal, még ha ez több ideig is tart. Szerintem egy idő után már ezt gyorsan is tudod alkalmazni. :) ;) :)

2020. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Az a megoldásom, hogy egy darab füzettel járok az összes órámra, amibe olyan rondán firkálok, ahogy jön, otthon pedig szépen átmásolgatom külön füzetekbe, amiből aztán tanulni is tudok majd. Jó kis módszer, ha van rá időd, mert az átmásolással effektíve át is ismételted az anyagot.
2020. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlás teszi a mestert - koncentrálj a betűvezetésre, illetve egyes gyakorlatokkal javítható is.

A fenti módszerek egyébként tökéletesek - átmásolod és egyúttal még 1x elolvasod, sőt ha párszor visszaolvasod már meg is tanultad az anyagot :)

2020. febr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

régebben olvashatóan tudtam kézzel írni

mióta leginkább gépelek, teljesen macskakaparás, sokszor elolvasni sem tudom

kijöttem a gyakorlatból

írj többet kézzel

(rajzolni én is tudom a betűket de az lassú :)

2020. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!