Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok elmenni puszta...

Hogyan tudok elmenni puszta utazás céljából max 10 ezer forinttal külföldi országokba?

Figyelt kérdés
Szeretnék utazni,világot látni de pénzzel nem vagyok kitömve! Max 10 ezer forinttal hogy tudnék megoldani egy jó kis külföldi utat amibe talán 1-2 ország belefér? Válaszokat előre is köszönöm! Normális válaszadók jöjjenek,hülyeségek kíméljenek!

2020. febr. 18. 19:24
 1/10 anonim válasza:
73%
Dobj mögé egy 0 es megvan a benzin pénz.
2020. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. nincs autóm,2. erre nincs pénzem mint leírtam,3. nem szánnék ennyit egy utazásra,4.nincs jogsim,5.összesen ennyiért még soha nem utaztam!
2020. febr. 18. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Először is, a nem szánnál ennyit utazásra megmagyarázz amiért nincs rá pénzed :D Szánj rá, olyna mint a tnaulás: amit fizetsz többszörösen kapod vissza, pénzt meg még lehet keresni másikat :D



De hogy a kérdésedre is válaszolja: autóstop, ennyi. Egy huszasból már el lehet menni milánóba, erről van is amgyar videó a neten, repülővle ráadásul, a tíz azért elég kevés, full megéri gyűjtnei rá még. De ja am stoppolj ki az országból, és az a gond a tízezerrel hogy ennyinél az is több ekerül, ha itthonmaradsz :D

2020. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(am prágáig 50 a benzinpénz+pályadíj, ami 2 ország átutazása, szóval ne szálljunk el ezzel sem :D annyira nem drága ez az utazás dolog mint sokan túlmisztifikálják, de tény a tizes az itthonra se elég pár napnál tovább, feltéve hogy a saját kiadásaid te fizeted :D
2020. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10 ropi arra nem lesz elég hogy kaját vegyél (hacsak nem viszel magaddal egy rakás májkrémet). A helyi buszjáratokat, belépőket sem fogod tudni kifizetni. Szállásról nem is beszélve - még ha stoppal mész akkor is aludni/fürödni kell valahol, de ennyiből még kemping se jön ki túl sok napra.
2020. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Indulj el szerintem azt lesz ami lesz...de most ha utazni akarsz akkor nekem ez fura, hogy alapból elzárkozól attól hogy költs rá, most akkor akarod vagy sem? De ja egy tizesből itthon is max egy hétig lehet enni tésztát meg krumplit, szóval ha az út ingyen van, a hostelszoba meg napi 2-3 ezer, akkor végülis csak a szállással vagy több.
2020. febr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Stoppolva! A hátizsákot meg tömd ki konzervekkel! :D
2020. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Vagy stoppolva, amivel óvatosan, mert veszélyes lehet, és a kaját meg többnyire a természetből szedd. Pl. Ha mész Horvátországba, akkor szedhetsz fügéket, de amúgy bármi, amit találsz. Fontos hogy vigyél magaddal bizonyos eszközöket, amik megkönnyítik ezt a "túlélő" életmódot. Semmiképp ne költsd el az összes pénzed! Bármi baj van, legalább egy telefonálásra, taxira, vagy bármire azért legyen pénz. Vagy ugyanez biciklivel. Hosszú út lesz, de annál kalandosabb.
2020. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elutaztal?
2020. okt. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szilwike válasza:

Stoppoláson vagy bliccelésen kívül nem sok opció van sajna. Ez a 10e az egész útra oda-vissza mindennel együtt vonatkozik? Csak mert regiojetnek vannak jó kis buszai, ha jól emlékszem pont tízezer körül van egy teljes árú jegy BP-ről Prágába. Az már technikailag több ország :) Én Angliába mentem velük többször is, és egész jó élmény volt még úgy is, hogy csak a buszról nézelődtem. Ráadásul amíg tart az út, addig adnak ingyen kávét, teát, cappuccinot, forró csokit, stb.

Amúgy ha ügyes vagy és első ránézésre nem nagyon lógsz ki a sorból, akkor belföldöi vonatjáratokon elég egyszerű "bliccelni". Anno én is sokszor csináltam pénz szűkében, hogy csak fél útra vettem jegyet, szóval akár ezen is spórolhatsz.

2021. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!