Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van még valaki aki keverő...

Ha van még valaki aki keverő tárcsáddal mos az hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Mármint hogy hány fokon mossátok a ruhákat mélyükkel kezditek? ( fehér fekete vagy szinesekel)

öblíteni hogy szoktatok?? Én úgy szoktam hogy fehérekkel kezdem utána fekete utána a színesek és utána új vízbe a zoknikat

kicentizem a ruhákat és bele a sok átöblítős vízbe és újra centri

az a baj hogy hiába teszek kevesebbet vagy több öblítőt a vízbe alig érződik pedig nem gagyit használok


2020. febr. 20. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Az öblítő voltaképp nem az illatosításért felel, hanem a mosószer kémiai közömbösítéséért.

Ha sokkal több vízben oldod az öblítőt, akkor az híg oldat lesz. Egy automata mosógépbe kevesebb öblítő is elég, neked biztosan több kell a vízbe.

2020. febr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mosás után mindjárt öblítős vízbe teszed az nem igazán jó, benne marad a mosószer a ruhákban, az automata mosógép is többször öblít és csak az utolsónál húzza be az öblítőszert. Mi már régen nem használunk ilyen gépet, de emlékszem még rá, mikor anyukám azt használta, mosás után többször öblítette a ruhákat, hogy a mosószer kimenjen belőlük.
2020. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írtam hogy mosógépből centéibe teszem és utána teszem öblítős vízbe
2020. febr. 21. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Az életkorod is befolyásolja, hogy mennyire érzed az illatokat.
2020. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg keverőtárcsásssl mostam, a harmadik öblítő vízbe tettem az öblítő szett.
2020. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hiába centrifugálod ki, a mosószer attól nem megy ki a ruhákból csak öblítéssel.
2020. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!