Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválásom elfolyt?

Tetoválásom elfolyt?

Figyelt kérdés

Most lett kész életem első tetoválása és azt vettem észre hogy a szélénél egy kicsit elfolyt a festék. A szalonban még teljesen jó volt, le is lett fotózva, semmi gond vele. Színes minta egyébként. Hazajöttem, kicsivel több mint 3 óráig volt rajta a szalonban kapott fólia. Nem csináltam semmi olyat, ami indokolná az elfolyást, nap nem érte, vigyáztam rá. Aztán bő 3 óra után levettem a fóliát, megcsináltam a szükséges dolgokat, de ahogy mondtam, mintha a széleinél kicsit elfolyt volna, illetve mintha a sárga szín is mintha egy pirosas árnyalatot kapott volna, bár az lehet hogy csak a bepirosodott bőröm miatt.


Szóval ez normális? Olvastam sok helyen hogy a gyógyulásig engedhet még festéket a tetoválás, de ez nem lefolyt, hanem mintha a bőr alatt elfolyt volna. Nem is jött le a vízzel sem. Lehetséges hogy felszívódik, vagy valami?



2020. febr. 21. 17:57
 1/1 Shiroi-chan válasza:
Nekem sima fekete a tetkóm, egy idézet de néhol nekem is "elfolyt" azaz vastagabb lett egy-egy betű valamelyik része. Egyébként nem látszik annyira, de ha neked igen és csúnyàn akkor menj vissza a tetoválóhoz és beszélj vele.
2020. febr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!