Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem vokt csakás ez...

Csak szerintem vokt csakás ez a tegnapi exatlon?

Figyelt kérdés

Pont ma akkor már lehetett volna jövőhéten is ez a "végjátékok végjátéka"

És az se volt igazságos hogy csak a kihívók valasztottak igy aztán nagyon egyszerű volt

Ha cssk ők válaztanak és a legrosszabbakat

Palik egyszerüen a kihivóknak szurkol mert tavaly a kisoedvenc husztikati tanitványka is kihivó volt

De az is csalás volt mert sérült versenyző helyett új jön nem egy már rég kiesett


Na szal csak szerintem volt ez az egész csalás?


2020. febr. 21. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
*volt csalás
2020. febr. 21. 21:02
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
hmm.. az elet nagy gondjai.. 🤪
2020. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Egy részt sem láttam belőle, mondjuk survivort meg nem'tom ilyen valóságshow-ból, meg "tehetségkutatóból" sem túl sokat. Lehet földhöz ragadt vagyok, de nem izgat fel nagyon hogy az ilyen-olyan 15 perces celebecskék közül ki nyer meg valamit vagy sem.
2020. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én nézem, annak ellenére, hogy szerintem forgatókönyve van! Nyílván befolyásolják a történéseket, egyébként nézhetetlen lenne! Én a bajnokok miatt nézem,a kihívók idegesítőek! A bajnokok emberien, természetesen viselkednek,semmi extra nem írható a javukra! Szerintem csalás nincs, csak manipulálás!
2020. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!