Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jó horror filmek vannak?

Milyen jó horror filmek vannak?

Figyelt kérdés
Amit interneten lehet megnézni, főleg démonos, meg ezekhez hasonló filmek érdekelnek. Meg aminek van igazság alapja, vagy teljesen úgy készült hogy már megtörtént. Lehetőleg nem régi

2020. febr. 22. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezeket ismered-e, de itt egy pár ötlet:


-Amikor a fény kialszik

-Insidious

-The bye bye man

-Silenthill

-Anabelle

-Jesabelle (szerintem ezt még én sem láttam, de tervben van)

-Felelsz vagy mersz (na ebből csak a régi változatot láttam, mert az újat nem találtam)

- The nun

-Démonok között

-Fűrész

-A kör

-Vaksötét

-Fragile

-Az

-Halloween

-Rémálom az elm utcában

2020. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

The Hills Have Eyes c.filmnek van igazság alapja habár a film ipar egy kicsit már kiforgatta a dolgot. A Hoboken Hollow és a The Town That Dreaded Sundown (1976) is igaz sztori.


Esetleg a Dahmer (magyarul talán Kannibál)ha érdekel Jeffrey Dahmer története akkor sok film készült róla a legújabb a Barátom Dahmer.


Black Water is igaz meg a Primeval is- talán még mindig él az a krokodíl ami ihlette. Gusztávnak hívják és elég sok embert elfogyasztott már.


Az Amityville Horror csak részben igaz - ez inkább paranormális.


Ezek nagyjából megfelelnek a valóságnak, de sok filmre írják, hogy megtörtént eset alapják készült csak azért, hogy az emberek megnézzék.

2020. febr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!