Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Öcsém ül az ablakba, nézi a...

Öcsém ül az ablakba, nézi a teliholdat és bőg :O Szorongatja a nyakláncát amiben a barátnője képe van és már vérzik a keze. Nem hallja amit mondok neki. Mi van ezzel? :O BAAMEG. MOST BEFO$TAM EGY PILLANATRA. Hogy Sír.

Figyelt kérdés
Segítsetek már! Mit mondjakneki? lökjem meg, hogy figyeljen? De akkor kiesik az ablakon...XD jó nem köcsögölök már annyit segítsetek már!Mivan ezzel? Mit kezdjek vele?
2010. júl. 24. 01:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
26-án lesz telihold. Hagyd ott addig, hátha átalakul...
2010. júl. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia Te hasszán faszán!



Ha annyira segiteni akarsz neki,add oda neki a laptopját, és talán mondd neki, a sirás helyett irjon annak aki , annnyira hiányzik, és akkor máris segitettél a dolgon!

Vagy annyira nemis akarsz segiteni?

Te hasszán, legyél már annyira férfi, hogy tedd túl magad, az irigységen, és tényleg segíts rajta, mondd neki, hogy hucul a fénykép a kezedben, és mennj irj neki!

Rajta hasszán, bizonyitss!

2010. júl. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Cakkozd ki a fülét!
2010. júl. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg vigyél neki zsepit. Azzal feltörölheti a könnyeit is, meg a vért is letörölheti. De először a vért törölje le, mert ha fordítva, akkor csípni fogja a kezét a zsepi, mivel a könny tartalmaz sót... De akkor meg fertőtleníti. o.O Akkor vágd hozzá oszt kész:D
2010. júl. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

akinek írom az tudja, most kicsit ne foglalkozzatok velem :D am köszi a bukó válaszokat, utolsóka neked is köszike majd hozzáb*szom jó erősen:D


Te minek írsz ide? Azt hittem már nem csejetej....

Hozzá ragasztalak a Gülühöz aztán sírjatok együtt.

Ja, amúgy itt vagyok nála :D Beszédült az ablakból aztán szerintem alszik. Én nem nyúlok hozzá az 100.Amúgy a telefon nincs, mert nincs nálunk áram, a laptop működik, mert feltöltöttem :D

2010. júl. 24. 03:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó nagy vihar van nálunk :D Úgyis melege volt a gülünek most lehűti ott a ablak előtt :D Igen K*rva szemét is tudok ám lenni ha le se sz*rnak CICÁM :D Kib*szott égő volt nekem akkor is mikor elmondtam neked mit érzek, de ettől semmit sem lehet mert minden neki van... Lesz*rom mostmár tényleg fázzon meg, vagy valami. na pá
2010. júl. 24. 03:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Te ennyire tudsz csejetni, te tetted majdnem tönkre a gépemet, és még te vagdalózol, és mennyire igaz amiket irsz, mennyire tudsz te szeretni, talán csak saját magadat, egyébként mit tudsz te a szeretetről, szerelemről, az nem önző, az inkább na de hagyjuk, és mi volna, ha már ott vagy nálla, megnéznéd, hogy nem-e van rosszul, emlékszel milyen hamar elájul, és talán sok mindent köszönhetsz neki, vagy nem? És még te bizonygatod, hogy tudsz szeretni, na de milyen módon?

Lehet, hogy másnak ez bejön, de nekem igy nem, és ezt azt hiszem te is tudod jobban mindennél.

2010. júl. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem.

vicces vagy.

kedvellek.:D

2010. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugye mondom! Másnak bejössz!!!!!!!!
2010. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébként meg nem azért kell szeretni,hogy másnak Ne legyen!

Hanem azért mert Szeretem!!!!!!

2010. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!