Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet, ha azt álmodom,...

Vanitas kérdése:

Mit jelenthet, ha azt álmodom, hogy bántok egy állatot, ami megtámadta az egyik családtagom?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel azt álmodtam,hogy egy kis testű zsemle színű keverék kutya megtámadta a nagymamámat,én pedig próbáltam elzavarni,de csak folyton visszajött,egyszer amik a kezemmel felé intettem,beleharapott és lógott rajta,mire én elkezdtem a falhoz csapkodni és mikor kezdett torzulni a kutya arca akkor döbbentem rá,hogy mennyire szörnyű amit csinálok és megsajnáltam.Itt felkeltem és nagyon felzaklatott.Nem tudtam rákeresni normálisan,mert nem tudom melyik részletet ragadjam ki,vagy hogy keressek rá.Szerintetek hogy lenne érdemes?Volt már valaki aki álmodott hasonlót?Vagy tudja valaminek a jelentését?

2020. febr. 24. 20:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!