Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a fekete kalapos...

Mit jelent a fekete kalapos vagy csukjás férfi álmában?

Figyelt kérdés
Többször álmodtam egy fekete kalapos férfivel, volt hogy reggel vele álmodtam, és úgy nyitottam ki a szemem hogy nyújtottam a kezem felé, mikor teljesen felébredtem minden kitisztult, akkor megláttam a cicám a fotelben, igen érdekesen nézett, mint ahogy én is! Évekig álmodtam rendszeresen ezzel a fekete kalapos férfivel. Egy hajnalban arra ébredek hogy bámúl, aztán kinyitom a szemem, az ágyam végénél áll, háttal. Ennyi, és elment vagy eltünt. Mondtam is magamban.... Jobb is! Menj csak! Nem viszel el, nem ragadsz magaddal, jobb is hogy háttal állsz, menj is! Az utolsó kábé két éve volt, ez amit leírtam, azóta nem is láttam többet, nem volt vele álmom, hála! Mi ez a fekete kalapos férf???
2020. febr. 24. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nálam az ördög jelenléte volt és engem többször meg is kísértett. Nekem előző életből van hozzá közöm és ráadásul mostani életben nagyon gyorsan kerültem bele spiritualitásba. Úgyszólván piszkálom a csőrét és ezért támadott. Maradjunk annyiban, hogy ő húzta a rövidebbet. :-) Nem tudom, hogy neked mennyire lehet hozzá közöd és valóban ő lenne-e képben. Viszont ilyen témában nem szeretek többet mesélni.
2020. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem! És köszönöm! Egy hajnalban arra keltem fel hogy áll a lábaimnál az ágy mellett, de háttal nekem! Én erre azt mondtam magamban neki,,, Jobb is...távozz, nem viszel magaddal, távozz! Mert miközben háttal állt nekem, közben lassan mintha tova lépkedett volna! Ezt úgy értelmeztem hogy: Leszállt végre rólam! És ezután az életemben egy brutál durva három hónap következett!!! Nem kívánom senkinek sem!!!!! Köszönöm a kommented, és igazad van, ne is gondolj rá, ennyi pont elég!!!!
2020. jún. 7. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!