Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit gondol az igazi nő és...

Ki mit gondol az igazi nő és férfi kijelentésről?

Figyelt kérdés
Egyik facebook csoportban irkál egy nő írja,hogy xy témában biztos maradi de ő igazi nő nem úgy mint sokan.Én erre írtam neki egy véleményt írtam,hogy nem hiszek ebben az igazi nő meg férfi dologban mert emberek vagyunk és nem két skatulya.Na most erre jött az egoista sértődött duma én meg megírtam neki,hogy szerintem ha már skatulyázunk egy igazi nő nem mutogatja magát a neten folyton hiányos öltözékben,mert van annyi esze amitől is elméletileg igazi nő lenne :)

2020. febr. 25. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem egy igazi nő mutogatja magát mert az exhibicionizmus az egészséges női lélek része. Én pl imádtam anno a netes szépségversenyekre feltöltött cicis képeket. Szerintem ez rendben van.
2020. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

# 1


Szerintem meg ha létezne is igazi nő akkor szolidabb lenne mint sem mutogatja magát mindenkinek :)

2020. febr. 27. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Miért, mi baj van a mutogatással? Ami szép azt miért kellene takargatni?
2020. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a buta nő, akiről szó esett. N
2020. ápr. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Átlagos külsejű embernek érzem magam.Szeretem a szépet, de attól hogy valaki gyönyörű nem kel feltétlen elszálljon magától.Ezt én önimádatnak hívom.A természetes és nem a kirakatba kirakott dolgokat szeretem.
2021. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!