Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az autósiskola ad igazolást,...

Az autósiskola ad igazolást, ha iskolaidőben járok vezetni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Szerinted ki járna iskolába, ha szabadon vezetgethet több héten át rendszeresen, és még le is igazolják neki? Vagy megfordítom a kérdést: ki lenne olyan hülye, hogy ne iskolaidőben vezessen az összes tanuló, ha igazoltan lóghat vele? Nyilván nincs ilyen.
2020. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Adhat igazolást, hogy az adott időpontban vezetni voltál, csak a sulit az pont nem érdekli, igazolatlan.
2020. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a mozi meg a pláza is adhatna igazolást, hogy ott lógtam egész nap :D
2020. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pár napja volt már ez a kérdés, de mire föl adnának igazolást? A kötelező tantárgyak közé tartozik a gépjárművezetés, amit egy külső cég abszolvál? Ha így van, akkor igen.
2020. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Arra a két órára adott nekem amíg vezettem. Az más kérdés, hogy amíg bementem a megyeszékhelyre az egy óra ami oda-vissza 2. Tul.képpen négy óra volt az egész és ha kilencre kellett mennem, feleslegesnek tartottam bemenni fél órára a suliba.

Az már más, hogy az osztályfőnököt nem érdekelte, sőt közölte, hogy ne merjük iskola időben vezetni, így el se fogadta. Ezért egy idő után már nem is kértem az oktatótól, hogy írjon.

2020. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem egyszer történt meg, hogy csak iskolaidőben tudtam megoldani a vezetést.


Édesanyám írt szülői igazolást.

Ennek ellenére belém kötött az ig.helyettes, telefonon kellett anyámnak meggyőznie, tanultunk az esetből, onnantól megoldottam a dolgot iskola után.


Megjegyezném, hogy konkrétan semmi értelme nem volt bejárni, egy tárgy volt, amit rendesen tanítottak, a többi tanóra csak időhúzás volt.


Nem züllöttem el, másodéves vagyok egy mérnöki karon.


F

2020. febr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pedig a szülő leigazolhat akár három napot is, nem értem, mit pattogott az igahelyettesed. ráadásul értelmes tevékenység miatt "lógtál"...
2020. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Egyházi iskolába jártam, ráadásul nagyon nem volt az osztályunk úgy alapból sem a vezetőség kedvence.


Szerintem ezzel mindent elmondtam.

2020. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet hogy adnak ha adnak is a suli max azt fogadja el mikor vizsgázol forgalomból
2020. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!