Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbízható autók a Seat...

Megbízható autók a Seat Ibizák és Cordobák (2002-2009)?

Figyelt kérdés
1.4-es 16 szelepes benzines motorral néztem őket és első autónak venném.

2020. febr. 29. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Megbízható, kuplung bovden hajlamos az elszakadásra, de ha már pár cserén túl vagy kicseréled magadnak pár perc alatt bárhol. Tartósan tud menni akar több száz km. -en keresztül 160-170-et, 160 felett nagyon dobálja az oldalszél, néha nehéz kicsit megfogni (1,6 cordoba), kB 180 a vége,magasabb tempónál rosszabb úton nagyon felüt az alja hátul. 3 ajtósban hátul pici a lábtér, és kényelmetlen beszállni. Beltér műanyagok rettenetesen gagyik, nálunk pl nincs ép belső elem, repedt /törött minden. Motorral, váltóval komolyabb probléma nem jellemző, olajszivárgás mindig van egy kicsi valahol. Fogyasztása az 1,6 nak még ilyen használat mellett is megáll 8-9l körül, normál használatánál kB 7l vagy picit alatta. Rozsdásodás nem tudom mennyire jellemző, a mienken egy darab sincs, egy Be sárvédőt cseréltünk róla (bontott szín azonos, mert be lett nyom a), alatta sem volt semmi rozsda. Első autónak nem rossz, olcsó, és ahhoz képest nem rossz, mi ezt úgy vettük, hogy megy amíg megy aztán ez már több, mint 1 éve volt. Vétel előtt nézesd át, ne úgy csináld, mint mi, hogy megveszed a legolcsóbbat amit kapni lehet.
2020. febr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D Annyit még szeretnék kérdezni, hogy szerinted mennyiért lehetne már jókat kapni?
2020. febr. 29. 20:45
 3/4 anonim válasza:

Én is Ibizát nézek első kocsinak Sportos kivitelt akarok.

700000-ért már vannak használhatók.

2020. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cordobám van 12 éve, nagyon jó vétel volt anno de első autónak 170-ért is vannak jók. Én olyat vennék, például egy Audi-t amik sokkal vagányabbak mint ezek a mai műanyag autók.
2020. márc. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!