Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit használnak a szappanbuboré...

Mit használnak a szappanbuborék fújó művészek? Mivel lehet a legtartósabb és legellenállóbb buborékokat fújni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a Gabi babasampon elég jó.De én már régen próbáltam.
2008. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennél komolyabb válaszra számítok valakitől. Nem az a kérdésem, hogy melyik sampont vagy tusfürdőt használja a kisgyerekem az oviban. A szappanbuborék fújas egy komoly műveszet, és szakmabeliek méteres buborékokat is tudnak fújni, amihez speciális anyagot használnak. Valamikor tudtam a nevét, de elfelejtettem. Talán egy vegyész meg tudja mondani. Előre is köszönöm.
2008. nov. 22. 17:06
 3/5 anonim válasza:

Nem tudjuk.

Talán keress rá a google-ban.

2009. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És pár évvel ezelőtt glicerint hallottam, hogy tartósabbá teszi a bubikat. Próbáltam, nekem nem jött be. Biztos fontosak az arányok, azokat nem tudtam...
2010. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még mindin senki nem tud válaszolni?
2011. szept. 6. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!