Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Petri meggyfa öntermő/önterm...

A Petri meggyfa öntermő/öntermékeny fajta vagy szükséges egy másik fát is ültetni mellé?

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 13:43
 1/1 anonim válasza:
Én most vásároltam gyümölcsfákat. A kertészetben azt javasolták hogy a meggyfa mellé meggyet a cseresznye mellé cseresznyét. Önbeporzó mind kettő de jobb ha van mellette másik meggy is. Szilva mellé is mondták jó ha van mellette egy másik, és az alma mellett is. Mert kérdeztük ültethetjük e egymás közelébe. Nekem ez az infóm... De alá is lehet ültetni, pl almafa alá kaprot vagy metélő hagymát... Minden gyümölcsnek meg van mit miért ültessünk alá... De lehet hagymás virágot is
2020. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!