Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud spanyolul?

Valaki tud spanyolul?

Figyelt kérdés

,,¿A quién le estás diciendo shut up tú? ¿A mí me estás diciendo shut up?“

Ez mit jelent?



2020. márc. 8. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan nem vagyok perfekt spanyolból, olyan erős középszinten beszélem, de ezek a mondatok szerintem nem helyesek, ráadásul a shut up nem is spanyolul, hanem angolul van, spanyolul úgy hangzana hogy cállate. Amúgy ha eltekintünk a nyelvtani hibától, valami olyasmit jelent hogy Kinek mondod hogy fogja be? Nekem mondod hogy fogjam be?
2020. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo jot irt, viszont annyit javitanek, hogy de, gyakorlatilag nyelvtanilag helyes mondatok. (11 eve spanyol nyelvteruleten elek, folyekonyan beszelem)
2020. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
#2 Nehéz nyelv a spanyol?
2020. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyeni, hogy kinek nehez kinek nem. Nekem nem volt nehez, de ismerek olyat aki nagyon szenved vele pedig evek ota tanulja 🤷‍♀️
2020. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Kb 4 éve tanulom mindössze heti 1x, és őszintén megvallva nem tettem bele soha túl sok energiát, csak valami amit anno kitaláltam magamnak. Alapból nem nehéz, nekem az angol sokat segít hozzá. Könnyebb lenne nyelvterületen, de itt is meg lehet tanulni csak bele kell tenni magad. Nekem még mindig bajaim vannak a kötőmóddal (ami a legnagyobb mumus a latin nyelvekben), és a múltkdőket is néha keverem, de összességében igenis könnyen tanulható nyelv.
2020. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!