Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az az IT number?

Mi az az IT number?

Figyelt kérdés
Londonban voltunk egy gyorsétteremben, ahol név alapján szólítanak, ha kész amkt kértél. A pultos kérdezte tőlünk miután leadtuk hogy mit kérünk, hogy "IT number? " Először azt hittem ID-t mond, bár azt sem éreztem volna logikusnak, de hatodik ismétlésre se tudtam rájönni, hogy mire gondol. Aztán megunta, hogy "sorry dont understand" és mogorván legyintett egyet. Lehet én vagyok ilyen hülye de azóta se értem mit akart tudni :D Valakinek van tippje?

2020. márc. 10. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
I d't k. A Google-n se találtam semmit.
2020. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én sem, ezért gondoltam felteszem itt is. :)
2020. márc. 10. 11:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Most jutott eszembe egy tipp: Lehet, hogy a 'T' table-t jelent (Table Number). Ezért lehet, hogy azt kérdezte, hogy melyik asztalnál fogtok ülni. Az 'I' jelentésére még nem jöttem rá.
2020. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt az étlapon megszámozva az étel. Olyan helyeken alkalmazzák gyakran, ahol sokféle nyelvet beszélők előfordulnak. Így nem kell kínlódni a gyakran hosszú nevű étel nevének kiejtésével pl. 27-es, és csókolom.
2020. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondta, hogy 'Eat Number'?
2020. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
esetleg pontgyüjtő/törzsvásárló kártya, vagy azonosító?
2020. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező! Örülnénk ha "adnál életjelet'!
2020. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Életjelet :D Ez nem egy chat azért...

Nem volt olyan étlap mint egy étteremben, csak kb. mint a Mekiben, hogy van felsorolva néhány féle kaja egy nagy táblán és mondod a pultnál mit kérsz, majd arrébb állsz kicsit és ha mondják a keresztneved akkor odmész és adják. Az asztaloknak sem volt sorszáma vagy ilyesmi, körben több kávézó meg egyéb vendéglátóhely volt, szóval ne mvoltak külön ehhez meg ahhoz tartozó asztalok.

2020. márc. 10. 13:00
 9/13 anonim ***** válasza:

"esetleg pontgyüjtő/törzsvásárló kártya, vagy azonosító?"


Szentem' ez tűnik a legvalószínűbnek. Ha nem, akkor viszont passz.

2020. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez is lehet, bár akkor a kártyát kérte volna szerintem. Hiszen ezek általában nem 3-4 számból állnak, hanem lecsippenti rajta a vonalkódot vagy ilyesmi.
2020. márc. 10. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!