Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyetemen átsoroláson...

Az egyetemen átsoroláson kívül másképp kerülhetek államira vagy valamilyen kedvezményt lehet igénybe venni (5-ös átlaggal)?

Figyelt kérdés

Átsorolás elég esélytelen, mivel alig akad 1-2 ember, ráadásul ők tartják a szintet, amit kell. Minden félévben adtam be (eddig 2) költségcsökkentést, azonban magamon és mások elmondása alapján is azt tapasztaltam, hogy ilyen még senkinek nem adtak...

Ösztöndíjak szóba ugye szintén nem jöhetnek. Némelyiknek eleve olyanok a feltételei, hogy hihetetlen, nem is tudom valóban kap-e olyat valaki. Vagy csak tök jó mert "van" ilyen lehetőség csak konkrétan lehetetlen/ esélytelen hogy kapjon is az ember valamit.


Néha eltűnődöm, hogy így felesleges ennyit belefeccölni a tanulmányaimba, mivel még tanulmányi ösztöndíj sem motivál, mint pl azokat, akik államin vannak. Akiknek alapból sokkal több efféle pályázati lehetőségük van. Valahogy ez így olyan siralmas.


Esetleg valaki tud valamit javasolni?


2020. márc. 11. 14:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!