Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan termék amire azt...

Van olyan termék amire azt mondják, hogy hú ez régen mennyire jobb volt?

Figyelt kérdés
Pl a lipóti pékség is rájött hogy a kenyér már nem az igazi és ezért megcsinálta amire azt mondják:hú ez olyan mint régen
2010. júl. 25. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kisgyermek koromban nagyon imádtam a Wrigley"s és a Juicy Fruit lap rágógumikat :) Most már szinte itt M.o-n nem is nagyon lehet kapni ilyen laprágót :(
2010. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azok tényleg jók voltak.ahogy kicsomagoltad a celofánból...
2010. júl. 25. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
A Boci csoki. Nekem már egyáltalán nem ízlik az újfajta, a régi sokkal jobb volt.
2010. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább csak olyanok vannak amik jobbnak tüntek :) Pl.: Barbe (mára már olyan uncsi :D), felhúzható zenedoboz. Ilyesmi.
2010. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem anyu mondja mindig, hogy a sportszelet sokkal finomabb volt! Meg az összes csoki amit régebben is lehetett kapni! Én annyira nem emléxem! :S
2010. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen imádtam a zselés szaloncukrot,de már nem jó az ize. :( Így vagyok a Boci csokival és a szerencsi betű csokival is.Szerintem az lehet az oka,hogy olcsóbb legyen az előállítás,gyengébb minőségű anyagokat használnak.
2010. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
nekem anyum mindig azt mondja h a szörpök régen mennyivel sűrűbbek voltak meg finomabbak
2010. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Failure válasza:

Inkább mennyivel jobb volt, szerintem így lett volna értelmesebb megfogalmazni a kérdést.


De a smarties az régen jobb volt.

2010. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

apum szerint a regények a szociban igényesebbek voltak.

Mármint most nem az agymososokra gondolt. Hanem arra, hogy nem volt ennyi értelmetetlen semmitmondó ponyva sz@r. Igaz rendes szakkönyveket nem lehetett kapni :)

2010. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár nem termék,de gyerekkorom óta nem ettem finom édes görögdinnyét!Már a termőföldek sem a régiek.
2010. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!