Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen pontgyűjtő kártyákkal...

Milyen pontgyűjtő kártyákkal rendelkezel?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Dm, rossmann, libri, supershop
2020. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenekre gondoltam, köszi.
2020. márc. 14. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Libri, Rossmann, Ikea
2020. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tesco, Rosmann... és a többi, olyan vastag már tőlük a bukszám mint egy kisebb teniszlabda - bárcsak a 20 ezresektől duzzadna :) Át fogom őket tenni telóra.
2020. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Helyes.
2020. márc. 14. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Yves Rocher, Rossmann, Douglas, Budmil, Orsay, Camaieu, Clubsmart, Dm, The Body Shop,Ikea, Heavy Tools, Posta, Pont master, Tesco, Marionnaud, Demmers, Supershop, Libri


Lehet van amit kihagytam

2020. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mind elfér a pénztárcádban?
2020. márc. 16. 19:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, de pénztárcát nagyon ritkán használok/van nálam így abba nem nagyon pakolok ilyeneket, de amúgy is abban csak 6 hely van. Egyedül az Ikea Family meg a Demmers kártya van benne mert évente kb 2-3x megyünk Pestre és ezeket az alkalmakat leszámítva nem tudom őket használni.


A többi kártya közül szintén nem egy van amit szinte nem is használok csak egyszer rendelés/vásárlás alkalmával igényeltem, hogy legyen hátha hasznos lesz még egyszer pl.: Marionnaud, Camaieu, Clubsmart (ezt még elfogadják egyáltalán?) A többinek van egy külön tok, abba se fér bele mindegyik, de hát amúgy se kellenek egyszerre. Egyébként pont most akarom átrendezni aszerint, hogy melyikeket használom a leggyakrabban, elsősorban azok kapnak benne helyet, pl dm, Rossmann


Illetve a Libri kártyám fizikailag nem létezik, a Tesco kártyát mostanában vagy az alkalmazásából használom vagy párom társkártyáját szoktuk

2020. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!