Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy Dr. Martens acélbetétes...

Egy Dr. Martens acélbetétes bakancs meddig bírja?

Figyelt kérdés

[link]


egy ilyen Dr Martens acélbetétes bakancs hány évig bírja ? n ha nemrugdosom csak simán hordom . 30-40 év ? vagy mennyi ?


2010. júl. 25. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár addig bírná!

De az orra általában bereped az acél mentén. :(

Nekem 6 évet bírt,de csak azért, mert egy nap hordtam, egy nap pihentettem és kb októbertől hordtam úgy március-áprilisig.Most egy sima Martensem van, 5 éves, de ezt is kellett már javíttatnom.Viszont még mindig megéri ilyenre is költeni.

2010. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
am meik a legtartósab acélbetétes bakancs
2010. júl. 26. 09:37
 3/5 A kérdező kommentje:
meik a legtartósab acélbetétes bakancs ? és hány évig bírja ?
2010. júl. 26. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:
figyelj nekem már megvan 6 éve és semmi baja.de ha rendesen ápolod vigyázol rá sokáig ki kellene h bírja.én ha rendszeresen használom akkor hetente kikenem jól és 1 órát várok vele majd azután letörlöm és kész.de ha nincs mondjuk cipőkémed akkor megteszi a kézkrém(bőrápoló is).a lényeg h ne engedd h a bőr kiszéradjon vagy vizet szívjon fel mert az teszi tönkre a bőrt leghamarabb.
2011. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem egy olyan 5 év után mondta fel a szolgálatot de szerintem nagyon jó és sokáig bírta(a többihez képest)
2011. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!