Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Majd az osztályommal megyünk...

Majd az osztályommal megyünk erdei táborba 1 hétre (lengyel annafürdőre szekszárd környéke) és ott hova lehetne rejteni az e cgit?

Figyelt kérdés

az osztályfőnököm mellett lesz egy szülő is és az anyám tanár és sokan ismerik,és hogyan lehetne ott szívni, beltéren lehetne szívni,van szabadidő.


(persze a koronavírus után



#cigizés #erdei tábor #cigi elrejtése
2020. márc. 16. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Zsebedbe? Felső vagy kabát zseb?
2020. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az osztályfőnököm eléggé körül szokott nézni mindenfele
2020. márc. 16. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor szigszalaggal a lábszáramra erősíteném, vagy felhelyezném rektálisan mint valami börtönös filmben.


Szerintem nem kell annyira túlbonyolítani. Zsebedet csak nem fogja kipakoltatni 5 percenként, vagy ha felső ujjába berakod azt se fogja átnézni, vagy ha a táskában a ruha közé berakod nem tudom azt is mennyire forgatná fel, esetleg a neszeszeres cuccok közé belökném.


Én az ilyenekből soha nem csináltam gondot. Cigit én nem szívok, osztálytársaim megvették mindíg helyben, piát is ott vettük, vagy már alapból ittasan indultunk el. Esetleg energia itallal kavartuk a piát, a vipera (2literes) energia ital alapból pia szagú nem érződik benne a bor.

2020. márc. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Told fel a $eggedbe, ott nem keresi!
2020. márc. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tedd a táskádba vagy akár a zsebedbe. Nincs joga átkutatni a személyes dolgaidat.


Szerintem ne beltéren csináld, mert azt könnyebben észrevehetik, de egy gyors szellőztetéssel ez megoldható. Mondjuk nem cigizőként az e-cigit simán elnézem beltéren is, mert egyáltalán nem zavar egy ártalmatlan illatfelhő (a "valódi" cigi szagával ellentétben).


Amúgy mindenképpen érdemesnek tartanám tudatni a szüleiddel, hogy e-cigit szívsz. (Kivéve ha rendszeresen indokolatlanul szigorúak.) Persze előfordulhat, hogy nem örülnek majd neki, de remélhetőleg felnőttek (és szülők) módjára képesek lesznek elfogadni a dolgot. Ezután akár a tanárod arcába is fújhatsz egy áfonyaillatú felhőt, ha nagyon akadékoskodna.

2020. márc. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha átkutatják a bőröndöket akkor ne oda rakd!Amíg nem pakolsz be a szobába addig rakd bele a pulcsidnak a zsebébe nem mondhatják azt hogy vetkőzz le és bele se túrhatnak a zsebedbe.Ha lepakoltatok a szobádba ott már könnyebb a dugdosás pl rakhatod a bőröndbe a szennyes közé(tanárnak nincsen joga turkálni a cuccaid között vagy a wc mögé na csak kreatívnak kell lenned.Én tavaly voltam erdei suliba(7-ben és 7-es vagyok) és nekünk azt mondták hogy még fújós dezodort se fújhatunk magunkra ha az épületben vagyunk mert a tűzjelző azt hiszi hogy tűz van!!

Én az erdőben szívnám ott nincsen tanár vagy este amikor alszanak az ellenőrök kimásznék az ablakon és úgy szívnám(mi esténként a fiúkkal kimásztunk és az erdőben üvöltöztünk)De ha van állatsimogató és nincsen ott olyan aki beköpne ott is szívhatod.Remélem segítettem neked.

2020. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lol mi is voltunk ott
2020. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!