Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok egy listát nézni...

Hol tudok egy listát nézni arról, hogy melyik utcához melyik posta tartozik, ahol át tudom venni a csomagomat?

Figyelt kérdés

Szeretnék csomagot rendelni a saját utcámba, mert jelenleg a munkahelyemre rendelem és valamiért az ahhoz tartozó címre ha értesítést kapok csak, akkor a posta ahova lerakják, az a világ másik végén van.


Lehet, hogy az én utcámnál is ugyanez a helyzet, viszont az utca végén van egy (szerintem) nagy posta, ami szuper lenne, mert közel van, de előbb szeretnék meggyőződni róla, hogy az lenne-e az, ahova viszik a csomagot, ha nem tudom átvenni.


Próbáltam guglizni, de nem találok erről semmit. Posta oldalát is néztem, de a posta keresőben sem pontosan tudom mit keresek...



2020. márc. 18. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
csomagot tudsz postán maradóra kérni, meg kell nézni melyik van a közeledben. bizonyos méreten belül pedig automatába és mol pontra is kérheted.
2020. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az a baj, hogy ahol van csomagtartás, az is nagyon messze van, ha speckó oda kérem.

Választásom nagyon nincs, hogy hova kérem, mert külföldi csomagról lenne szó.

2020. márc. 18. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen külföldi? Ha ebay wish meg hasonló visszaküldik, ha nem a körzeti postára kéred. Sőt lehet amúgy is.
2020. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha nem körzeti postára kérem? Ideér, átveszi a posta, megpróbálja kiszállítani, nem ér el, ezért ott hagyja egy postán hogy fel tudjam venni.

A kérdés az, hogy adott címemhez hogy találom meg, hogy melyik postára fogják lerakni.

Kerület szerint van? Körzet szerint? Utca?

Jobban nem tudom elmagyarázni...

2020. márc. 18. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1.) Megnyitod ezt a linket: [link]

2.) Szövegkeresővel kikeresed: KÉZBESÍTÉSI TERÜLETÉN. (Többször is előfordul, zöld színnel van írva.)

3.) Rákattintasz, letölt egy Excel-táblázatot.

4.) Egy füzetlap van: Országos összesített, két kitöltött oszloppal.

Az A-oszlopban vannak a posták nevei (Postahely), a B-oszlopban van, hogy milyen irányítószámú területen kézbesítenek.

Pl. az 1093-as irányítószámú címekre Budapest 100-as posta kézbesít.


Kétféleképp nézheted meg, hogy hol van az adott posta, milyen a nyitvatartási ideje, milyen szolgáltatásai vannak.

1.) Itt: [link] ,

vagy

2.) Itt: [link]

• NÉPSZERŰ SZOLGÁLTATÁSOK

• POSTAKERESŐ

• …

2020. márc. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Omg.

Segítek. “Lakóhelyed szerinti postára szeretnél csomagot rendelni, de nem tudod melyik posta az. Hol talalsz errol információt?” Ennyi lett volna megfogalmazni.

A valasz: egy postara x ember, x terület van. Nyilvan ha te pesti vagy az mas, mint nalunk- itt ugyanakkora teruleten kevesebb ember el. A lakohelyedhez legkozelebb eso posta a te postád, ha nem vagy benne biztos, fogod a szupi okostelefonodat es felhivod azt a szupi nagy postat, h csokolom! Xy vagyok, itt lakom. Kerdesem az lenne, h kuldemenyeimet, lakcím szerint ezen a postahelyen tudom atvenni? .... koszonom, csokolom!

( Posta es posta kozott is van kulonbseg, valamelyiknek vannak kézbesítői, valamelyiknek nincs, a nagyban van a logisztikai resz is )

Kulonben külföldről érkezhet ajanlott levelkent is, ami ha meghaladja a levelszekreny meretet, a kezbesito nem köteles kivinni, csak ertesitot hagyni. Magyarul ki sem viszi es mar aznap at is lehet venni, a levelekkel ellentetben.

2020. márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #5-ös :-)
2020. márc. 19. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!