Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek "más" lesz egy...

Szerintetek "más" lesz egy ember gondolkodása, vagy valami változik benne ha ilyen filmeken nő fel?

Figyelt kérdés

Ilyen elgondolkodtatóbb filmeken (pl): Donnie Darko, Egy makulátlan elme örök ragyogása, Holt költők társasága, Halálsoron, Harcosok klubja.


Ilyen filmeket szoktam nézni és a -lassan- 8 éves testvérem is gyakran nézi velem aminek örülök. Szerintetek esetleg okosabb lesz vagy valami?


2010. júl. 26. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak a Halálsoront láttam, de ha a többi is hasonló tanulságos film, akkor attól csak érzelmileg és értelmileg fejlődhetsz, persze ha nem a rossz oldalát szereted benne szándékosan.
2010. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezekből csak a Donnie Darko és a Holt költők voltak meg nekem és utána tényleg egyfajta mély érzelmi állapotba kerülsz, ilyen "nincs semmi értelme az életnek" érzés, ezért én óvatosan vagyok ezekkel a filmekkel. De az egyik legjobbak a kategóriájukban az 100.
2010. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Várok még... :)


Ezek csak példák voltak. Rengeteg fel van sorolva nekem amiket láttam vagy megakarom nézni.

2010. júl. 26. 12:23
 4/4 Zzita ***** válasza:

Tök dúrva , kedvenc filmjeim... :)

Egyébként szerintem ez attól függ, hogy mennyire éli bele magát, hogyan értelmezi. Mert hogyha csak úgy nézi, de nem igazán érdekli a mélyebb tartalma, akkor nem hiszem,hogy bármi hatása lehet. Számomra amúgy ezek olyan filmek, amik után átgondolom az életem..Most jónak találom, de nem tudom.. Szerintem lehet jó hatása is, szóval ,hogy tanulhat belőlük,érettebben, intelligensebben gondolkodhat, persze ha megérti őket. másrészt meg ha a korosztálya nem érdeklődik ezek iránt,és ő máshogy gondolkodik dolgokról (érettebben) , akkor lehet ,hogy problémás lesz.

2010. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!