Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » DC - Flashpoint kérdés: Nem...

Ragnus1998 kérdése:

DC - Flashpoint kérdés: Nem tudok angolul, de a Flashpoint Batman (Thomas Wayne) küldött levelet fiának, Bruce-nak. Lefordítjátok nekem? Legyetek szívesek! Köszönöm. A link a leírásban megtekinthetők.

Figyelt kérdés

De mielőtt elmondjátok nekem, hogy "Tanulj meg angolul!", először elmondanám, hogy nem szórakoztatni akarom a trollkodni vágyókat, hanem emberpróbára tenni azokat a DC-Batman ragongókat, melyek szeretik a multiverzumokat, paradoxonokat, alternatív idősíkokat, stb. Amúgy meg tetszett nekem a rajzfilmes változat.

[link]



#apa #képregény #nyelvfordítás #DC-Batman #DC-Flashpoint #emberpróba
2020. márc. 27. 21:15
 1/2 Angelo84 ***** válasza:
100%

Kedves Bruce.


Csak egy dolgot tudok az életről. Tudom, hogy vannak dolgok, amik véletlenül történnek, és tudom, hogy vannak dolgok, amiket mi magunk okozunk. Barry Allen egy a múltjától kísértett ember volt. De, amikor a Flash-sé vált, hátra hagyta kísértő szellemeit. Szeretetet, családot és barátokat talált. Azt hitte, a tegnapot már túlhaladta...De valaki mégsem engedte, hogy meneküljön előle. Amikor Barry segítéségért fordult hozzám, elküldtem. Én ennek a történetnek nem vagyok a hőse. Én egy ember vagyok, aki megfertőződött a saját kibírhatatlan fájdalmaitól. Túl sok vér tapad a kezemhez, hogy jónak nevezzenek. Semmim sincs, amiért élhetnék...mindaddig a napig, amíg nem találkoztam A Flash-sel. Először, mikor találkoztam Barry Allen-nel, majdnem megöltem. Ahogy mondtam, ennek a sztorinak én nem vagyok hőse.


Szeretlek, örökké

Az apád, Thomas Wayne



Valami ilyesmi. Nem egy novella, de kb ennyit jelent a levél. Bízom benne, megfelel.

2020. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi Angelo.
2020. márc. 29. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!