Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vámpírnaplók, hatodik évad...

Vámpírnaplók, hatodik évad utolsó rész. Miért írták ki Ninát a sorozatból?

Figyelt kérdés

Eddig az évadok úgy elmentek. Nem volt jó, se rossz. Csak az zavart, hogy végig szenvedi mindig mindenki az évadokat. A hetedik illetve nyolcadik évadba nem kezdek bele, mert amikor meghal Stefan nem bírnám, és így inkább nem is szeretnék eljutni addig.

De valaki mondja már meg, hogy lehet így elrontani egy sorozatot!? Miért nem lehet happy end, minek változott Elena újra emberré, minek kellett kiírni a sorozatból? Ne a nagy rajongók válaszoljanak, akiknek minden tökéletes volt a sorozatba és most védeni szeretnék! köszönöm



2020. márc. 28. 08:52
 1/2 anonim válasza:

Személy szerint odavagyok a tvd-ért, de nekem nem tetszett a befejezése. Egy ilyen kis butaság miatt ne hagydd abba a sorozatot,érdemes végignézni. És Nina hagyta ott a sorozatot, mert attól tartott, hogy a Vámpírnaplók befejezése után nem fog munkát kapni, vagy ha igen csak tini szerepben. Ő meg ezt nem akarta. Felnőtt szerepekre és kihívásra vágyott.

És honnan tudod, hogy nem lesz happy end? Minden sorozatba elvesztünk pár szereplőt.

2020. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mi lesz benne es eleve nem birnam hogy Stefan meghal. Jo volt ez a hat evad, mar a vege igy se tetszett , annyira nem gyozott meg a sorozat es nem ertem a hypeot korulotte. De mindenkinek mas tetszik, en biztos hogy nem fogom folytatni egy ideig, de majd talan egyszer folytatom
2020. ápr. 3. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!