Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki hogy...

Miért mondja mindenki hogy majd jól meghizik a karanténba? Mier kéne megbízni? Nem kell annyit zabálni. Guggolni otthon is lehet.

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 09:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Elirtam! MegHízni
2020. márc. 28. 09:24
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak azt írtad el. Mi a kérdés? Mert ez csak annak látszik, de semmire sem vagy kíváncsi igazán.

Ha valaki azt mondja, felszáll a buszra, akkor szerinted azt állítja, hogy repülni fog?

Nem mondja mindenki, hogy meghízik, de nem is kell egészen komolyan venni. A tétlenség, az unalom gyakori levezetése a zabálás, ahogyan írod. Milliók esznek tévé előtt ülve, olvasás közben, mert nem igazán köti le őket.

A depressziósok is többet szoktak enni rossz kedv ellen (nem mindenki persze).

Nem vagyunk olyan tökéletesek, mint te.

2020. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Én pl tuti meg fogok hízni, mert egyetemista vagyok, most itthon minden időmet leköti, hogy ilyen házi olyan házi, ahány tanszék annyi féle oldalra kell regisztrálni, kinek milyen fedőlappal kell beadni és egyéb f**ságok, viszont normálisan meg lennének tesi óráim is, sokat sétálnék minden nap, egyetemen is ki szoktam menni az óráim között, most jó ha van negyed órám kimenni mosdóba, és vissza a gép elé, mert az egyik tanárnak nekiment a fejének, hogy online konzultációt tart....
2020. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!