Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja, a menzeszem első...

10 napja, a menzeszem első napján lefeküdtem a barátommal. Nem védekeztünk. ( tudom, tudom és soha többé nem csinálok ilyet. ) A gondom az, hogy csináltam egy tesztet (Early Predactor?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon halvány csíkot látok. Nektek volt ilyen tesztetek ? Megbízható ?Egyáltalán, kell már ilyenkor látszani valaminek ?...most telt el 10 nap azóta.

A menzeszem 3-4 napig tartott.

:(

Kérlek, írjatok !

Terhes vagyok ???


2020. márc. 30. 03:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a kontroll csík mellett van egy másik halvány vonal? A teszt nagy ritkán téved állítólag. Vegyél még másik tesztet is, más márkát pl. a rossmannos facelle tesztek is megbízhatóak és olcsók. De amúgy alapvetően nem gondolnám, hogy terhes vagy.

Ha végül kiderül, hogy vaklárma, remélem tanulsz az esetből!

2020. márc. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Hogy te mennyire alpari vagy utolsó :o te soha nem hibáztál ?
2020. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AkireM ***** válasza:
68%

Szia nekem a predin az utobbi idobe mindegyiken volt vekony csik!

Es rengetegen toltik fel ide is !

Kicsit negteveszto de mas szine van ha teehes vagy ...

Vegyel facelle teszt csikosat ! Ha azon van talan vmi... akkor izgulnek... addig nem...

Drukk!

2020. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!