Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérésem elsö és màsodik...

A peteérésem elsö és màsodik napjàn voltam a baràtommal. Nem védekeztünk. Babát szeretnének . Most probálkoztunk elöször. Nem tudom mekkora esély a teherbe esésnek ha csak kétszer voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Az aktus kb 10-11 napja történt. A nögyogyasznal ma voltam rutin vizsgálaton persze erröl beszámoltam neki. Azt mondta ilyen koràn ö semmit sem lát és jövöhéten probàlkozzak terhességi tesztel. Különben egészséges làny vagyok cisztáim sincsennek a ferjem ugyanugy egeszséges.

Kicsit izgulok mert erre csak most került sor. De valamiért ùgy érzem hogy ez most nem fog egyböl összejönni



2019. szept. 23. 13:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Attól még, hogy a férjed egészséges, lehet hogy a barátodnál van probléma, inkább a férjeddel próbálkozzatok a babacsinálással...

:D


Egyébként egy aktusból is összejöhet, ennek esélye 2 valóban egészséges embernél ha a megfelelő időben voltak együtt kb 20%

Ritka amúgy, hogy rögtön összejön.

2019. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szemet szurt a "baratom" es "ferjem" :)))

Amugy olyan nincs, hogy peteeres masodik napja. Az csak egyszer van egy honapba, nem Karacsony, hogy legyen elso es masodnapja...

2019. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ok , köszönöm
2019. szept. 23. 13:16
 4/20 A kérdező kommentje:

Bocsi elirtam . 😀 el vagyok tévedve

Természetesen a férjem 😀 nevetek magamon

2019. szept. 23. 13:17
 5/20 A kérdező kommentje:
A férjem egyben a legjobb barátom is 🙂🙂 lehet igy is. De azert vicces igy ha elolvasom 😀😀
2019. szept. 23. 13:19
 6/20 anonim ***** válasza:

Vagy, vagy.

50-50.

Fifty-fifty.

Megmondták, jövő héten próbálkozz a teszttel.

Addig lehet sikerült, lehet nem.

2019. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen.
2019. szept. 23. 13:24
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz. Az én fiam az első próbálkozós hónapban fogant, úgy, hogy összesen csak kétszer voltunk együtt. És ebből az egyik közel sem a peteérés körül volt. Azóta lassan 1 éves. De azért ehhez óriási mák kellett.

Amúgy nekem cisztám is volt, miómám és polipom is. Szóval jó sokan megférnek odabent együtt is 😂

2019. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm a válaszod :) boldoggà tettél.

Különben mellerzékenyseg van nàllam és a mingyart megjön érzés ,höemelkedés 37,7 ig a nögyogyasz ezt a termékeny napjaimmal magyarázta . De ha nem akkor majd a következö hònapban

2019. szept. 23. 13:40
 10/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk a peteérés nem egy többnapos dolog. És valószínűleg nem ilyen korán volt.
2019. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!