Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová lesznek a héliumos lufik?

Hová lesznek a héliumos lufik?

Figyelt kérdés

Hová lesznek héliumos lufik, amik elszállnak az ember kezéből és az ég felé repülnek?

Mert gondolom előbb-utóbb kidurrannak és a cafatoknak vissza kellene hullania a földre, de még sosem láttam lehullott szétpukkadt luficafatokat...:)


2008. nov. 21. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Jó kérdés :D


Kiváncsian várom a válaszokat én is!:)

2008. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem egyenes vonalban szall fel,ugyhogy a cafatok joval tavolabb potyognak le.
2008. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Igen, addig szállnak felfelé, amíg már olyan kicsi nem lesz a nyomás, hogy a lufi belső nyomása szétdurrantja a lufit. Arra nagyon kicsi az esély, hogy találj cafatokat, és lehet hogy nem egy magasban kidurrant lufi maradványai azok. Töltényeket sem találni a földön, pedig a díszsortűzben a levegőbe lőtt töltények is visszapotyognak.
2008. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem rakj nyomkövetőt a lufira és meglátod hova eik le. :D
2008. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
91%

ahogy a kolléga leírta ... repül repül szétrobban


amúgy a dísz sor tűz tuti vaktöltény mivel a visszahulló golyó akár meg is ölhet valakit ...

2008. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Vannak hűségesebb egyedek, azok hazajönnek!
2008. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A menyországba jutnak!
2009. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szétdurrannak
2009. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen ahogy monták a többiek annyira felmennek hogy nagy lessz a nyomás amitől kidurran.Tegnap láttam egy luficafatkát az udvaron.de lehet nem az volt xD
2009. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

kedves válaszadó... """""ahogy a kolléga leírta ... repül repül szétrobban


amúgy a dísz sor tűz tuti vaktöltény mivel a visszahulló golyó akár meg is ölhet valakit ...""""""""


ezt a marhaságot hol hallottad?XD vagy nemtudom mit szedsz de adj nekem is :D ha utána nézel ilyen teszteknek és kísérletezéseknek akkor egyértelmű a válasz hogy nem nem ölhet meg embert se más állatot egy ilyen töltény... hiszen amikor kilövik nem fog ugyan olyan gyorsan lezuhanni is... a levegőben ezek a töltények lassulnak és veszítenek a lökés erejéből... ráadásul egy idő után össze vissza forognak a levegőben lefele esve hiszen összeroncsolódnak a kilövés erejétől... és a végén egy "nyomott fémdarab" lesz belőlük.


visszatérve a témához.... XD jah szétpukkannak és leesnek XD húúúha XD

2010. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!